Miss Junior ČR

TISKOVÉ ZPRÁVY

FINÁLE MISS JUNIOR ČR 2004
tisková zpráva, 20.11.2004

Prestižní soutěž Miss Junior ČR se tento rok uskuteční již popáté. Agentura Antre letos vyhlásila v pořadí již V. ročník zavedené soutěže pro mladé a začínající modelky. Z několika set došlých přihlášek prošlo náročnými listopadovými konkurzy 12 finalistek, které se představí v rámci finálového galavečera 8. prosince 2004 od 20 h v TOP Hotelu Praha.

O tradiční korunku princezny krásy v Cechách bude bojovat 12 finalistek v klasických disciplínách, jako je promenáda v plavkách, volná disciplína, módní přehlídka či živý rozhovor s moderátorem galavečera. Tím nebude nikdo jiný než Honza Musil. Více viz fotogalerie.

V porotě kromě řady odborníků z módní branže zasednou topmodelky Jitka Kocurová, Michaela Salačová, herečka Lenka Holas Kořínková nebo návrhářka Věra Kocová. Finále se však rozhodla podpořit řada dalších osobností.

Miss Junior ČR již pátým rokem dává příležitost dívkám prosadit se na poli modelingu a prorazit do světa showbyznysu. Miss Junior ČR se mohou zúčastnit dívky od 15 – 18 let, které mají české státní občanství a jsou svobodné. Na místech nejvyšších pak na ně čeká výhra mnoha věcných cen, zahraničních zájezdů, ale především zajištěný start do světa modelingu díky kontraktům s českými nebo zahraničními agenturami (Italské, Francouzské aj.), které se i letošního finálového galavečera účastní.

Budeme se těšit na Vaši účast na galavečeru. Nezbytné akreditace jsou k dispozici:

Aleš Kacl
media manager
+420 604 506 782
e-mail: ales.kacl@missjunior.com